
Tudományos Stand Up - Nyáry Krisztián: Így szerettek ők
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: május 23. kedd, 19:30
"A beteljesült, boldog szerelem vagy a reménytelen, csalódásokkal teli szerelem ösztönözi-e inkább alkotásra a művészeket? Léteznek-e egyáltalán? Kell-e, hogy viszontszeressék azt, akit alkotásra ösztönöznek? Van-e férfi múzsa, vak múzsa, főállású múzsa? Magyar írók, képzőművészek, zeneszerzők életéből hozott példákkal igyekszem megadni a választ.”
– Nyáry Krisztián
A mai valóságban is lehet múzsánk … valaki, aki alkotásra ösztönöz minket – és itt nem csak az irodalomra lehet gondolni, hanem a mindennapi életünkre, munkánkra, vállalkozásunkra.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Dumaszínház est
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!